Aktualności Produkty Video

Pasztet w tubce

Śmierdzące parówkami ręce, kieszenie zalepione dziwnej konsystencji smakołykami i zewsząd wypadające psie chrupki… brzmi znajomo? Znaleźliśmy na to sposób!

Pasztet z wątróbki w tubce – nie znam psa, który nie zwariowałby na jego punkcie. Idealnie sprawdza się na spacerach jako nagroda za dobre zachowanie psa np. powrót na zawołanie. Pasztet z wątróbki przyciąga swoim aromatem nawet największych niejadków.

Dzięki wygodnemu opakowaniu można go wyciskać prosto do paszczy psa nie brudząc sobie rąk/kieszeni/torebek. Futro bardzo szybko łapie, że aby dostać pasztet trzeba lizać a nie kłapać. To również świetne ćwiczenie dla psów, które łapczywie chwytają smakołyki raniąc Wam zębami ręce. Po kilku chwilach, kiedy gryzienie i kłapanie nie daje efektów pieseł zaczyna kombinować co by tu zrobić, żeby wydobyć pasztet. I nagle w móżdżku zapala się żaróweczka. Zaczyna lizać i przestać nie może (nawet jak zabierzemy tubkę).

Pasztet idealnie sprawdza się również w połączeniu z Kongiem, zabawką którą polecamy m.in. na walkę z lękiem separacyjnym. Dzięki konsystencji pasztetu smakołyki w środku Konga zlepiają się co zapewnia psu dłuższą zabawę.

Gdzie kupić taki pasztet? Dostępny jest w większości sklepów internetowych z produktami dla zwierząt oraz w sklepach zoologicznych.

UWAGA! W sklepach spożywczych również można kupić pasztet w tubce. Jest on jednak przeznaczony do spożycia dla ludzi, zawiera bardzo dużo przypraw i nie nadaje się do podawania psom.

Spójrzcie na te rozmarzone mordy podczas wylizywania pasztetu…

Można na to patrzeć non-stop 🙂 #niekupujadoptuj

Post udostępniony przez Nie kupuj – Adoptuj! (@niekupujadoptujcom)

 

 

Please follow and like us: